AD-BUD

O nas

O nas

„AD-BUD” Spółka z o.o.

To wiodąca firma administrująca nieruchomościami na terenie miasta LUBLIN. Świadczone przez nas usługi oparte są o najwyższe standardy, wypracowane przez ponad 25 lat funkcjonowania firmy. Zbudowaliśmy i umocniliśmy filary, na których dzisiaj opieramy swoją działalność. Pracujemy w oparciu o państwową licencję nr 666 oraz nr 1174, nadaną przez Prezesa Urzędu Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast. Posiadamy ubezpieczenie od Odpowiedzialności Cywilnej.

„AD-BUD” – Zarządzanie Nieruchomościami jest stabilnie rozwijającą się firmą, oferującą kompleksowe usługi w zakresie zarządzania i administrowania powierzonymi nieruchomościami na terenie Lublina.
Od 15 października 1996 roku rzetelnie budowaliśmy swój wizerunek w oparciu o wysoki poziom świadczonych usług.W zarządzaniu nieruchomościami stosujemy sprawdzone procedury, które przyczyniają się do obniżenia kosztów ponoszonych przez właścicieli, gwarantują poprawę stanu technicznego obiektów oraz wysoką jakość usług, związanych z administracją budynkami.

Przedmiotem działalności jest świadczenie kompleksowych usług zarządzania nieruchomościami
Naszym klientom proponujemy profesjonalną realizację powierzonych zadań administrowania oraz wykwalifikowaną kadrę pracowników.
Zarządzanie i administrowanie opieramy na zasadach partnerskich z właścicielami nieruchomości i to oni ostatecznie decydują o wszelkich przedsięwzięciach związanych z ich własnością. Na bieżąco konsultujemy wszelkie sprawy związane z funkcjonowaniem nieruchomości.
Firma „AD-BUD” posiada ogromne doświadczenia w przejmowaniu nieruchomości od deweloperów i innych zarządców.

Masz pytania?

Zadzwoń lub napisz
do nas!